معرفی ارزهای دیجیتال

بناناسواپ چیست؛ همه چیز درباره Bananaswap

بناناسواپ (BANANASWAP) در حال حاضر اولین صرافی غیر متمرکز است که از polymerized fluidity design در شبکه سولانا استفاده می‌کند که شبیه به نسخه سوم یونی سواپ در اتریوم است با این تفاوت که با زبان RUST نوشته شده است. برخی از ویژگی‌های جدید شامل بازارسازی اینتروال ، سفارش‌های (Limit order)و کارمزدهای منعطف است و همچنین بناناسواپ برای کاربران استخرهای نقدینگی Proof of NFT را فراهم می‌کند. علاوه بر این پلتفرم بناناسواپ نوعی از تابلو داده‌های معاملات و یک عرضه اولیه جایزه (IBO) قابل شخصی سازی دارایی‌های مختلف را ارائه خواهد کرد.

رودمپ بناناسواپ از نیمه دوم سال 2021 تا نیمه دو سال 2022 را مشخص کرده است. این پلتفرم قصد ورورد به حوزه‌ای را دارد که تحت سلطه یونی سواپ در ETH و پنکیک سواپ در BSC است.

معرفی بناناسواپ

برترین مزیت این صرافی غیر متمرکز حضو در زنجیره سولانا است چرا که تراکنش‌ها در این بلاک چین بسیار سریع انجام می‌شوند همچنین معاملات در بناناسواپ با کارمزد بسیار کمی انجام پذیر خواهند بود. علاوه بر این بناناسواپ یک صرافی غیر متمرکز است که از یک پروتکل بازار ساز خودکار (AMM) استفاده می‌کند. اما پروتکل مورد استفاده بناناسواپ با دیگر AMMهای سنتی متفاوت است.

بناناسواپ یک صرافی غیر متمرکز است که از AMM استفاده می‌کند.
معاملات در بناناسواپ با کارمزد بسیار کمی انجام می‌شود.

بناناسواپ باشگاه سیستماتیک ابداع کرده است که این باشگاه شامل بازیکنان دیفای، پلتفرم‌های دیفای و کمیته‌های دیفای است. به زبان ساده‌تر یک اتاق بازرگانی سنتی مانند باشگاه چانگ‌آن (Chang’an Club) و باشگاه تایشان (Taishan Club) است. در این سیستم باناکارت (BANA CARD) تنها دارایی قابل شناسایی است. باناکارت یک دارایی NFT مصنوعی مبتنی بر مجموعه‌ای ارزهای دیجیتال حاکمیتی پلتفرم‌های دیفای است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا