معرفی ارزهای دیجیتال

معرفی ارز دیجیتال فگ؛ هم چیز درباره FEG

شبکه ارز دیجیتال فگ (FEG) یک شبکه تراکنش غیر متمرکز است که روی شبکه اتریوم و بایننس اسمارت چین فعالیت می‌کند. این شبکه توسط رمز ارز بومی خود یعنی FEG اداره می‌شود که این ارز دیجیتال  به‌شدت ضد تورم و جامعه محور است. این ارزدیجیتال یک اکوسیستم کامل مبتنی بر تغییر شکل و تکامل امور مالی غیر متمرکز را ارائه می‌دهد. این اکوسیستم شامل یک صرافی (FEG Exchange ) و استیکینگ و تامین نقدینگی برای ارزهای دیجیتال درست مانند fWrap ها که به کاربر این قابلیت را می‌دهد که ارزهای دیجیتال دیگر  مثل کاردانو و دوج کوین را رپ (wrap) کرده و جایزه دریافت کند. همچنین یک اپلیکیشن موبایل و وب اپلیکیشن به اسم FEGtrack را برای پیگیری ارزهای دیجیتال و جایزه‌های کاربران ارائه داده است.

علاوه بر ویژگی‌های گفته شده ارز دیجیتال فگ امور مالی غیر متمرکز هوشمند هم ارائه داده که لقب «آخرین ابتکار» (the latest innovation) را به آن داده است. به گفته FEG این قابلیت، امور مالی غیر متمرکز را امن‌تر و کارآمدتر می‌کند که با حذف نیاز به استخرهای نقدینگی، بازگشت سود بهتری دارد.

تاریخچه FEG

ارز دیجیتال فگ توسط فگ‌راکس (FEGrox) که اسم مستعار توسعه دهنده ارشد این پروژه است راه اندازی  شده است. فگ‌راکس توییتر تقریبا فعال با بیش از 20 هزار دنبال کننده  دارد. موسس ارز دیجیتال فگ در توییتر و وب سایت خود را این‌گونه توصیف می‌کند. «یک متخصص قابل اعتماد و مرموز بلاک چین همراه با سالهای بی‌شمار تجربه، کسی که کارهای او به تکامل زیر ساخت امور مالی غیر متمرکز کمک می‌کند.» او مدعی است که منحصرا درحال کار روی رمز ارز فگ است و زمان و تمرکز خود را کاملا وقف این کرده که ارز دیجیتال فگ نماد امور مالی غیر متمرکز شود.

توکن فگ بر بستر اتریوم و بایننس اسمارت چین است.
موسس فگ در تلاش است تا این ارز دیجیتال نماد امور مالی غیر متمرکز شود.

حداکثر توکن ارز دیجیتال فگ 200 کوادریلیون است که نیمی از آن برای شبکه اتریوم و 100 کوادریلیون دیگر به شبکه بی ان بی اسمارت چین (بایننس اسمارت چین سابق) اختصاص دارد. در ابتدای کار 50 درصد از ظرفیت هر زنجیره سوزانده شد همچنین در هر تراکنش 2% از آن برای مالیات و  توزیع بین آدر‌س‌های دیگر روی همان بلاک چین کسر می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا