معرفی ارزهای دیجیتال

معرفی ارز دیجیتال کیشو اینو؛ همه چیز درباره Kishu Inu

کیشو اینو (Kishu Inu) یک میم کوین به تقلید از دیگر توکن‌ها با تصویر سگ است که از سگی با همین اسم به عنوان نماد خود استفاده می‌کند. پس از استفاده دوج کوین از سگی با نژاد شیبا اینو، بازار کریپتو پر شد از میم کوین‌هایی که به امید حمایت ایلان ماسک و رشد شدید پس از آن، همین مسیر را پیش گرفتند.

اما سازندگان کیشو اینو ادعا می‌کنند توکن‌شان با میم کوین‌های دیگر فرق دارد و بر خلاف آن‌ها، برای آینده خود هدف تعیین می‌کنند و به آن پایبند هستند. میم کوین کیشو اینو در همین مدت کم به موفقیت بسیار زیادی دست پیدا کرده و تعداد هولدرهای آن به 250,000 رسیده‌اند. تیم ناشناس پشت این رمز ارز تا این لحظه به بیشتر هدف‌های کوتاه‌مدت خود رسیده‌اند، اما اهداف بلندمدت کیشو اینو به طور مرتب در وایت‌پیپر و وبسایت این ارز دیجیتال آپدیت می‌شوند.

تاریخچه توکن کیشو اینو

کیشو اینو در ماه آوریل سال 2021 به عنوان یک آلت کوین کاملا غیر متمرکز بر بستر شبکه اتریوم و با استاندارد ERC-20 ساخته شد. مدتی کوتاه پس از راه‌اندازی، این ارز دیجیتال در صرافی‌های بزرگی همچون gate.io و Poloniex و Uniswap لیست شد و تا این لحظه در 9 صرافی بزرگ می‌توانید آن را معامله کنید.

در حال حاضر کیشو اینو در 9 صرافی بزرگ لیست شده است.
برای خرید کیشو اینو کارمزد بالایی را باید پرداخت کنید.

ممکن است تعدادی از سرمایه گذاران برای خرید این ارز دیجیتال در شبکه اتریوم با توجه به هزینه گس زیاد آن، دچار شک و تردید باشند. اما پس از راه‌اندازی شبکه ETH 2.0 و حتی قبل از آن در صورتی که توکن کیشو اینو در یک صرافی بزرگ لیست بشود، احتمال بالا رفتن شدید قیمت آن وجود دارد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا