معرفی ارزهای دیجیتال

معرفی ارز دیجیتال پولکافاندری؛ همه چیز درباره PolkaFoundry

پولکافاندری(PolkaFoundry) پلتفرمی در شبکه اتریوم با استاندارد ERC-20 و بستری برای ساخت اپلیکیشن‌های غیر متمرکز به کمک بلاک چین پولکادات است. این شبکه همچنین ارز دیجیتال خود را دارد.

ارز دیجیتال پولکافاندری یک توکن با استاندارد ERC-20 بر بستر شبکه اتریوم است. این رمز ارز در واقع پلتفرمی برای ساخت اپلیکیشن‌های غیر متمرکز سازگار با دیفای و اکوسیستم‌های وب 3.0 به کمک بلاک چین چند زنجیره‌ای پولکادات است. کاربرانی که در حال حاضر روی شبکه اتریوم توکن‌های پولکافاندری را دارند، پس از راه‌اندازی بلاک چین مین‌نت این شبکه می‌توانند توکن‌های استاندارد ERC-20 خود را با توکن‌های بومی شبکه جدید معاوضه کنند.

پلتفرم پولکافاندری شامل یک بلاک چین و چندین سرویس پشتیبانی از توسعه دهندگان اپلیکیشن‌های غیر متمرکز است که از این دسته می‌توان به خدمات تشخیص هویت (PolkaID)، خدمات ذخیره مدارک (DocuGuard) و خدمات اورکل (Decentralized Gate) اشاره کرد. ارز دیجیتال پولکافاندری در مجموع 200 میلیون عرضه کل دارد که از این مقدار، 38 میلیون عدد توکن آن در حال حاضر در گردش است.

تاریخچه ارز دیجیتال پولکافاندری

ارز دیجیتال پولکافاندری در سال 2018 توسط تی تروانگ (Thi Truong) راه‌اندازی شد که آن زمان یکی از اعضای اصلی تیم کایبر نتورک (Kyber Network) بود. تیم پولکافاندری در حال حاضر بیش از 20 عضو دارد که در کشورهای مختلف از جمله ویتنام، ژاپن، کانادا و هند پراکنده هستند.

تیم پولکافادری در کشورهایی مانند ویتنام و ژاپن بیش از 20 عضو دارد.
رمز ارز پولکافاندری در سال 2018 توسط یکی از اعضای اصلی تیم کایبر نتورک راه‌اندازی شد.

نقشه راه این رمز ارز به دو فاز مختلف تقسیم شده است که در فاز اول، پلتفرم با استفاده از موتور Tendermint توسعه داده می‌شود (همان موتوری که برای توسعه Cosmos استفاده شد) و در فاز بعد، برای توسعه این پلتفرم از Substrate استفاده می‌شود که پولکادات بر پایه آن ساخته شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا