معرفی ارزهای دیجیتال

معرفی ارز دیجیتال پلکااستارتر (Polkastarter) ؛ همه چیز درباره POLS

پولکااستارتر (Polkastarter) یک پلتفرم بلاک چینی است و با هدف فراهم کردن یک لانچ‌ پد با کاربری ساده برای توکن‌های بین زنجیره‌ای و حراجی‌ها طراحی شده است. این پلتفرم بیشتر توسط پروژه‌های مبتنی بر بلاک چین که در مراحل اولیه قرار دارند، به قصد افزایش سرمایه مورد استفاده قرار می‌گیرد. در دنیای ارزهای دیجیتال پروژه‌ها همیشه نیاز به جمع‌آوری سرمایه برای تسهیل توسعه‌های بلند مدت نیاز دارند. در گذشته برگزاری عرضه اولیه (IEO و ICO) روس مرسوم این کار بوده است. امروزه بسیاری از پروژه‌ها در حال جمع‌آوری سرمایه به روش دیگری هستند، یعنی عرضه اولیه در صرافی‌های غیر متمرکز (IDO). پلتفرم IDO یک راه سریعتر، ارزان‌تر و راحت‌تر برای افزایش سرمایه برای همه پروژه‌ها ارائه می‌دهد. اگر از نگاه سرمایه گذاران خرد به این مبحث بنگریم، متوجه می‌شویم در پروژه‌های IDO گزینه‌های بیشتری برای انتخاب وجود دارد. این جریان باعث بوجود آمدن پلتفرم‌های مختلفی از IDO شده است که پلکااستارتر از معروف‌ترین این حوزه به شمار می‌رود.

پلکااستارتر یکی از معروفترین پلتفرم‌ها در پروژه IDO است.
از طریق پلکااستارتر می‌توانید توکن‌های با پتانسیل بالا را در مراحل نخست شناسایی و خرید کنید.

شبکه ارز دیجیتال پلکااستارتر یکی از پلتفرم‌های سطح بالا در دنیای رمزنگاری محسوب می‌شود. این پلتفرم توانسته برای تعداد زیادی پروژه سرمایه جذب کند اما خیلی ارزانتر و سریع‌تر از عرضه اولیه در صرافی‌های متمرکز این کار انجام شده است. در حقیقت پلکا استارتر به کاربران این فرصت را می‌دهد که توکن‌های با پتانسیل بالا اما با نرخ بازگشت سود خوب را در مراحل اولیه شناسایی و خرید کنند.

تاریخچه پلکااستارتر (POLS)

ارز دیجیتال POLS توکن بومی و کاربردی پلتفرم پلکااستارتر بوده و نقش‌های مختلفی در این پلتفرم ایفا می‌کند. استفاده برای استخراج نقدینگی، حاکمیت، پرداخت کارمزد تراکنش‌ها و به‌دست آوردن شایستگی برای ورود به استخرهای مخصوص هولدرهای POLS ازئ حمله کاربردهای این ارز دیجیتال است. این پلتفرم در دسامبر 2020 (دی 1399) راه اندازی شده و خیلی زود به یکی از پراستفاده‌ترین پلتفرم‌های عرضه اولیه غیر متمرکز (IDO) تبدیل شد و تا زمان نگارش این مقاله همچنان روی اتریوم فعالیت می‌کند.

پلکااستارتر حاصل یک تیم اجرایی با بیش از سه دهه تجربه در چندین شرکت فناوری است. دنیل استاکهاوس ( Daniel Stockhaus) و تیاگو مارتینز (Tiago Martins) بهص ورت شترک این موسسه را تاسیس کردند و  به ترتیب مدیر عامل و مدیر ارشد فناوری هستند. درکنار این دو نفر، تعدادی دیگر از افراد سرشناس و با تجربه فعالیت دارند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا