معرفی ارزهای دیجیتال

معرفی ارز دیجیتال سیف مون؛ همه چیز درباره Safemoon

ارز دیجیتال سیف مون (Safemoon) خود را به عنوان یک توکن دیفای (DeFi) معرفی می‌کند که بر بستر بلاک چین زنجیره هوشمند بایننس قابل خریداری است و به همین علت نسبت به ارزهای دیجیتالی همچون بیت کوین و اتریوم، بسیار کمتر لیکویید محسوب می‌شود.

سیف مون با وضع مالیات فروش ده درصدی خود ادعای جذب سرمایه بلند مدت را دارد. بر اساس آمار درج شده در وبسایت این ارز دیجیتال، با هر بار فروش توکن سیف مون 4 درصد از مالیات 10 درصدی به هولدرهای این توکن تعلق می‌گیرد، 3 درصد به استخر لیکوییدیتی سیف مون اضافه می‌شود که برای ثبات بخشیدن به قیمت این ارز دیجیتال ایجاد شده است، 2 درصد سوزانده می‌شود و 1 درصد در صندوق سرمایه گذاری رشد ارز دیجیتال سیف مون ذخیره می‌شود.

تیمی به نام War On Rugs که ادعا می‌کرد قصد رو کردن دست توکن‌های اسکم و متقلب را دارد، در ماه آوریل 2021 سیف مون را به عنوان یک پروژه 100 درصد اسکم معرفی کرد و میلیون‌ها دلار به هولدرهای آن ضرر زد، اما یکی از اعضای همین تیم در ماه مه یعنی یک ماه بعد، با اجرای یک راگپول (Rug Pull) روی توکن‌های RETH و FAIR که متعلق به تیم خودشان بود، نزدیک به دو میلیون دلار سرمایه کاربران را دزدید و ارزش این توکن‌ها را صفر کرد.

تاریخچه ارز دیجیتال سیف مون

سیف مون اولین بار در ماه مارس سال 2021 عرضه شد و بلافاصله شروع به رشدی شدید کرد، به طوری که تا بیستم ماه آوریل 2021 یعنی یک ماه بعد از راه‌اندازی به بالاترین قیمت خود (0.000014 دلار) رسید. در ماه مه 2021 بود که سیف مون در کنار دوج کوین و شیبا اینو به عنوان یک میم کوین معرفی شد. این توکن بسیار پرنوسان محسوب می‌شود و سرمایه گذاری در آن با ریسک بالایی همراه است.

سیف مون یک میم کوین پرنوسان شناخته شده است.
طبق ادعای تیم سیف مون، صرافی اختصاصی سیف مون در حال راه اندازی است.

طبق ادعای تیم توسعه این رمز ارز، تاکنون 400 تریلیون توکن از عرضه کل 1 کوادریلیونی سیف مون سوزانده شده است و عرضه در گردش آن تنها 585 تریلیون توکن است که البته باز هم تعداد بسیار زیادی محسوب می‌شود. تیم توسعه سیف مون ادعا کرده است که به زودی صرافی اختصاصی سیف مون را راه اندازی می‌کند، اما تاریخ دقیقی از این اتفاق در دسترس نیست.

در ماه دسامبر 2021 ارز دیجیتال سیف مون به V2 آپگرید شد و تعداد یک تریلیون توکن سیف مون به عرضه کل اضافه کرد. این رمز ارز با آپگرید شدنش توکن‌های خود را با مقیاس 1000 به 1 با هم تلفیق کرد. این اتفاق نشان می‌ دهد ورژن دوم قرارداد هوشمند سیف مون توانایی استفاده از فرمول تلفیق توکن‌ها را دارد.

همچنین در ورژن دوم ارز دیجیتال سیف مون مشخصه‌های امنیتی جدیدی به قرارداد هوشمند اضافه شدند که باعث امیدواری سرمایه گذاران این توکن به فتح قله‌های قیمتی جدید شده‌اند. در حال حاضر (23 فوریه 2022) سیف مون با قیمت 0.000001498 دلار معامله می‌شود که نسبت به دیروز بیش از 10 درصد رشد را نشان می‌دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا